"Chitosan jako blokátor tuků působí téměř zázračně. Najděte si 3 minuty a přečtěte si následující doporučení odborníků a tipy jak se vyhnout neúčiným přípravkům. Tak aby chitosan skutečně působil na hubnutí..."
Publikováno: Út 10/6/14
By: Dr. Sam Robbins & Dr. Carmen Cooper
Téma: Využití Chitosanu jako přírodního a bezpečného blokátoru tuků k pomoci při snižování tělesné hmotnosti BEZ negativních vedlejších efektů, bez léků s vedlejšími účinky, bez nutnosti změny jídleníčku a bez cvičení. (A stejně efektivně jako s léky kterými jsou  Alli® a Xenical®) Chitosan je účinný přírodní lék a účinná altrenativa.
"Takže jak účinný je Chitosan
jako blokátor tuků?"
Jako doplněk stravy je Chitosan prodáván více než 20 let v Evropě a Japonsku s přívlastkem "blokátor tuků". Chitosan je často zmiňován i jako "Magnet na tuky", "Houba na tuky" a nebo "Past na tuky". Všechna tato přirovnání jsou správná, protože Chitosan přitahuje tuk, navazuje ho na sebe, a zachytává tuky v trávicím ústrojí.

Jakmile se aktivuje v žaludku, naváže na sebe tuky a tukové kyseliny a skrz trávicí ústrojí je vyvede pryč z těla bez toho, aby se dostali do organizmu. To pomáhá snížit množství kalorií vstřebaných do těla z potravy.
Studie potvrdili, že chitosan dokáže přitáhnout a navázat množství tuků rovnající se více než 6ti násobku vlastní hmotnosti. Chitosan působí přirozeně v organizmu a pomáhá odstarnit nadbytečný tuk z potravy, podporuje zdravou tělesnou hmotnost a udržuje zdravou hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi.
"Jak se CHITOMAX odlišuje?"
Chitomax je vysoce kvalitní chitosan, který byl speciálním patentovaným postupem upraven tak, aby se zlepšila jeho rozpustnost v žaludeční kyselině a zvýšila jeho schopnost vázat tuky. Standartní Chitosan se musí úplně rozpustit v žaludeční kyselině, aby mohl účinně působit, což trvá u standartních produktů z chitosanu minimálně 60 minut.
V laboratorních podmínkách bylo změřeno, že Chitomax mnohem účinněji váže triglyceridy než jiné chitosanové produkty. (viz graf)
Takto zvýšená účinnost je zajištěna vysokou rychlostí s jakou se Chitomax rozpouští v žaludku, vysokou hustotou a molekulární hmotností Chitomaxu. Chitomax tak může být užíván s jídlem, nebo těsně před ním, na rozdíl od běžných chitosanových produktů, které je třeba užívat nejméně 30 minut před jídlem.
"Na rozdíl od běžného chitosanu má CHITOMAX tyto výhody"
Kvalitní Chitosan dokáže pomoci při celé řadě dalších zdravotních potíží. Pod názvem Chantui se používá v tradiční čínské medicíně už 2500 let. Zadejte svůj email a my vám zašleme podrobné informace. Také se dozvíte proč 95% běžných produktů z Chitosanu vůbec neúčinkuje.
Další informace
Pharmacopea Ltd. London, Velká Británie, zastoupení pro ČR: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00, Praha 1
Informace na této webové stránce jsou určeny pouze pro edukační účely. Nemohou nahradit odbornou lékařskou péči nebo radu lékaře, ani nemohou sloužit k určování diagnózy nebo léčbě jakýchkoliv zdravotních problémů bez konzultace s lékařem.
Informační linka: +420 603 996 226
Provozní doba: Po-Ne 8 - 20 hod.
Pro zhubnutí 1-2 kg
Pro zhubnutí 3-4 kg
Pro zhubnutí 5-6 kg
Zkušenosti uživatelů
Po dvou týdnech užívání, 2 kg. Lepší pleť. Problémy z vyprazdňování se zcela upravily. Jana K. - Havířov, věk 55 let
Užívám třetí balení, 4 kg dole. V jídle bez omezení, ale zařadila jsem 2x týdně cvičení. Jakoby vymizela únava.
Jana Tůmová, Hradce Králové, věk 38 let

Tak asi první přípravek po kterém se i dobře cítím. I když po 14 dnech jen kilo a půl.
Petra W. - Pilníkov, věk 34 let

Co se týká hubnutí, tak za měsíc 3kg.
Dle vašeho doporučení užívám i 1 tobolku na noc a zlepšili se mi jaterní testy.
Petra F., věk 43 let

Snížení choleterolu z 8 na 4,9 po 4 týdnech užívání. Úbytek hmotnosti 3 kg.
Sylvie Kryszteková, Český Těšín

Snížila se "žravost" :-) a chuť na sladké. Po 6ti týdnech jsem zhubla 5,3 kg.
Anna Flásková, Praha 9

Objednávka Chitomaxu
Poskytnuté údaje máme zabezpečeny v souladu s platnými právními předpisy, a to zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
Pokud jste si objednaly Chitomax nemusíte žádost o další informace vyplňovat. V balíčku dostanete info materiály a následně mailem řadu bonusových informací a VIP výhod.
ÚČINNÝ
PRAKTICKÝ
PŘÍRODNÍ